Waluty Kryptograficzne

Nicholas SummerlinForex

Odcinek poprowadzi Mike Satoshi. W dzisiejszym odcinku:- Jak uniknąć FOMO? – /jak-nie-trejdowac-fomo-poradnik/- Bitcoin – bańka BTC dzięki Afryce? – /bitcoin-w-afryce-popularnosc-kryptowalut-na-kontynencie-mocno-rosnie/- Wykładniczy wzrost DeFi – /how-defis-exponential-growth-could-spark-the-next-crypto-boom/- Regulacje w Indiach – /news/uncertain-regulations-block-indian-banks-entry-into-crypto-says-expert- Swipe dodaje AVA – /news/swipe-…

Bahamy PołOżą Kres UzależNieniu Od GotóWki! Wyemitują WłAsną Cyfrową Walutę Fiducjarną!

Bitcoin Cash – ABC, Litecoin i Ripple codzienna analiza – 18/10/19

Jednocześnie Bitcoin i Ethereum mają ścigać się o kapitalizację rzędu 1B USD. Ile właściwie jest tego Ethereum? Czy warunkiem jest Ethereum 2.0?

15.08.2020

Chiny Regulują Rynek Kryptowalut

Iweta LaskowskaWitam w najnowszym odcinku z serii Szpilki na Bitcoinie, tym razem po Polsku. Zajęło to trochę czasu, ale w końcu udało nam się zgrać. Moim gościem dzisiaj Bitcoin Cash – ABC, Litecoin i Ripple codzienna analiza – 18/10/19 jest osoba, która ma bardzo duże doświadczenie w branży kryptowalut i technologii blockchain – Iweta Laskowska. Rozmawiamy na wiele różnych tematów zaczynając od Bitcoina, poprzez edukację, a na hobby kończąc. Zapraszam na kolejny odcinek.

Rocznica WysłAnia Bitcoina W Kosmos Genesis Mining Wprowadza Promocję Na Kopanie Dash!

Zaawansowane funkcje portfela Rejestracja przez Facebook Wszystkie dobre podcasty o kryptowalutach /podcasty OFICJALNY SKLEP Z GADŻETAMI KANAŁU MIKE SATOSHI /ZOSTAŃ PATRONEM KANAŁU MIKE SATOSHI /mike-satoshi Jeżeli chciałbyś wesprzeć rozwój i działania kanału, możesz przekazać dotację: /mikesatoshi lub PayPal: paypal.me/mikesatoshi Portfele do dotacji krypto są tutaj: /mikesatoshi/dotacje Mój kanał na YouTube: /channel/UCEX4iDKLfxtIJY6IVgMSqCQE-mail do kontaktu: Oficjalny Twitter: /Mikey_Satoshi Kanał na DTube: /#! /c/mikesatoshi Grupa KryptoNaród na FB: /groups/ / Grupa KryptoNaród na Discord: /CPTSa43 Airdropy i inne sposoby na darmowe kryptowaluty: Wszystkie platformy na których działa mój podcast:💥 Spreaker /show/krypto-newsy💥 Player FM /series/mike-satoshi💥 iTunes /pl/podcast/mike-satoshi/id 💥 Google Podcasts /podcasts? feed=aHR0cHM6Ly93d3cuc3ByZWFrZXIuY29tL3Nob3cvNDI0OTQ2Ni9lcGlzb2Rlcy9mZWVk💥 Spotify /show/2gHDSH10y9MzLzHiA2wNrm💥 Deezer /show/912522💥 Castbox /channel/id 💥 Podchaser /podcasts/krypto-newsy 💥 Podcast Addict /?

OFICJALNY SKLEP Z GADŻETAMI KANAŁU MIKE SATOSHI /ZOSTAŃ PATRONEM KANAŁU MIKE SATOSHI /mike-satoshi Jeżeli chciałbyś wesprzeć rozwój i działania kanału, możesz przekazać dotację: /mikesatoshi lub PayPal: paypal.me/mikesatoshi Portfele do dotacji krypto są tutaj: /mikesatoshi/dotacje Mój kanał na YouTube: /channel/UCEX4iDKLfxtIJY6IVgMSqCQE-mail do kontaktu: Krypto Newsy #237

Bitcoin Cash – ABC, Litecoin i Ripple codzienna analiza – 18/10/19

  • Zostały 4 dni do wypełnienia się znanego proroctwa odnośnie kursu bitcoina…
  • Więcej dowiesz się u źródła >>Nieznany górnik kontrolował 50% mocy Bitcoin Cash przez dobę!
  • Według niedawnych doniesień, nieznany górnik Bitcoin Cash kontrolował 50% hashrate sieci tejże kryptowaluty…

27.08.2020

Bitcoin stabilnie ponad 11k, ATH w tym roku?! Czy Satoshi Nakamoto przewidział powstanie takich kryptowalut jak Chainlink czy też Ampleforth ? Odkopana jedną z wypowiedzi twórcy kryptowaluty Bitcoin. Trochę to naciągane, ale kto wie.

Wszystkie dobre podcasty o kryptowalutach /podcasty Krypto Newsy Lite #50

Fed promuje BTC, FTX kupił Blockfolio, Tether bije rekordy wolumenu, Google Trends obwieszcza hossęCzy amerykański Fed jest największym promotorem BTC? Czy Bitcoin https://investorynews.com/ zyskuje dzięki ich decyzjom. Może zabrzmieć to śmiesznie, ale dzięki dodrukowi i niskim stopom procentowym, które są prawie zerowe, kryptowaluty zyskują coraz więcej zwolenników.Firma FTX kupiła Blockfolio, a Google Trends zaczyna przypominać 2017 rok.

Przeglądaj Zapisane pozycje. Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje

Zapraszam na pełne wydanie wiadomości ze świata kryptowalut i technologii blockchain, czyli Krypto-Newsy. Dzisiaj nie tylko wiadomości, ale także wydarzenia, Twitter, airdrop tygodnia, analiza rynku i podsumowanie. W dzisiejszym odcinku:[]Wstęp[]Peter Schiff i Bitcoin – /free-market-family-goldbug-peter-schiff-asks-the-bitcoin-community-to-gift-crypto-to-his-son/[]To sprzedający blokują rajd BTC – /2020/08/29/on…[]Kopanie Bitcoina i redukcja emisji CO2 – /major-energy-f…[]Co wiesz o funduszach inwestycyjnych krypto?

Manipulacje rynkowe przyczyną spadku BTC, Crypto.com zamienia MCO na CRO, Travala dodaje nowe hotele

08.08.2020

01.08.2020

Crypto.com ogłosiło likwidację token MCO. Przy użyciu aplikacji będziecie mogli zrobić swap MCO na CRO.

Ripple chce światowych płatności XRP, Uniswap – jak to działa? Bitcoin Mining zmniejsza emisję CO2Firma Ripple wcale nie porzuciła Bitcoin Cash – ABC, Litecoin i Ripple codzienna analiza – 18/10/19 swojego flagowego XRP i chce maksymalnie przyspieszyć jego adopcję. Po sukcesie transferów z Meksyku do USA, firma chce aby cały świat używał produktów opartych na XRP! I nawet proces o PayID jej nie powstrzyma!